T.C. KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

Klu Iv. Proje Pazarı Etkinliği

26/04/2019 19:20:15 - 26/04/2019 19:20:15 - 10166 Okunma

          Üniversitemiz Teknoloji Transfer Ofisi tarafından akademisyenlerimiz ve öğrencilerimizde proje kültürü oluşturmak ve ülkemizde bilimsel ve teknolojik gelişmenin dinamiğini oluşturacak bilim insanlarını teşvik etmek amacıyla “Kırklareli Üniversitesi IV. Proje Pazarı”  organizasyonu düzenlendi.

           Üniversitemizden çıkacak olan sanayiye uygulanabilirliği yüksek projeler ve buluşlar tespit edilerek Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarının devam etmesi açısından son derece önemli olan “Proje Pazarı” nın açılışını, Rektörümüz Prof. Dr. Bülent ŞENGÖRÜR, Kırklareli Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Muzaffer AKGÜL ile Kırklareli Bilim Sanayi ve Teknoloji Şube Müdürü Savaş ERDEN birlikte gerçekleştirdi.

           Etkinliğin açılışında konuşan Prof. Dr. Bülent ŞENGÖRÜR, katılımın bir önceki seneye göre arttığını belirterek bu yıl sosyal bilimler alanında da proje yapılmasınedeniyle büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.

            Meslek Yüksekokulumuzun da bir proje ile yer aldığı etkinlikte, Görsel İşitsel Teknikler Medya Yapımcılığı bölümü Öğr.Gör. Özlem Deniz DUMAN danışmanlığında öğrencilerimiz Mert ATLI ve Mehmet KÖYMEN tarafından hazırlanan, ülkemizdeki madde bağımlılığına dikkat çeken "Karanlık Taraf " isimli kısa film projesi katılımcılardan büyük ilgi gördü.

            Projede emeği geçen öğretim elemanı ve öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

 

 

 

4.PROJE PAZARI

Facebook Twitter Google Plus
Proje Pazarı 1
Proje Pazarı 2
Proje Pazarı 3
Proje Pazarı 4
Proje Pazarı 5
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.