RSS
T.C. KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

Menü

Akademik Danişmanlar

20/09/2016 15:52:52 - 20/09/2016 15:52:52 - 847 Takip

 

STAJ VE PROGRAM KOORDİNATÖRLERİ:

 

İşletme Yönetimi I (NÖ)                                           Öğr. Gör. Şükran MORGÜL

İşletme Yönetimi II (NÖ)                                         Öğr. Gör. Şükran MORGÜL

İşletme Yönetimi I ( İÖ)                                           Öğr. Gör. Ahmet Oğuz AKGÜNEŞ

İşletme Yönetimi II ( İÖ)                                          Öğr. Gör. Ahmet Oğuz AKGÜNEŞ

Lojistik I (NÖ)                                                          Öğr. Gör. Esra KATI GÖREN

Lojistik II (NÖ)                                                         Öğr. Gör. Esra KATI GÖREN

Dış Ticaret I (NÖ)                                                                 Öğr. Gör. Sinem KALENDER

Dış Ticaret II (NÖ)                                                   Öğr. Gör. İbrahim ŞEVİK

Dış Ticaret I (İÖ)                                                      Öğr. Gör. Yasemin BİLİR

Dış Ticaret II (İÖ)                                                     Öğr. Gör. Yasemin BİLİR

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları I                          Öğr. Gör. Yakup AKPINAR

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları II (NÖ)               Öğr. Gör. Fettah KABA

Maliye I (NÖ)                                                           Öğr. Gör. Tarkan PERAN  

Maliye II (NÖ)                                                          Öğr. Gör. Bilal AKYOL

Maliye I (İÖ)                                                            Öğr. Gör. Arzu YELKENCİOĞLU              

Maliye II (İÖ)                                                           Öğr. Gör. Arzu YELKENCİOĞLU             

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri I (NÖ)                  Öğr. Gör. Hakan GÖKGÖZ

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri II (NÖ)                 Öğr. Gör. Hakan GÖKGÖZ

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri I (İÖ)                    Öğr. Gör. Ferit DEMİRBAY

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri II (İÖ)                   Öğr. Gör. Ferit DEMİRBAY

Radyo ve Televizyon Programcılığı I (NÖ)              Öğr. Gör. Yusuf ASLAN

Radyo ve Televizyon Programcılığı II (NÖ)             Öğr. Gör. Yusuf ASLAN

Radyo ve Televizyon Programcılığı I (İÖ)                Öğr. Gör. Fatih SÖĞÜT

Radyo ve Televizyon Programcılığı II (İÖ)              Öğr. Gör. Fatih SÖĞÜT

Basım ve Yayın Teknolojileri I (NÖ)                        Öğr. Gör. Kürşad ERKAL

Basım ve Yayın Teknolojileri II (NÖ)                      Öğr. Gör. Kürşad ERKAL

Basım ve Yayın Teknolojileri I (İÖ)                         Öğr. Gör. Cem SÖKMEN

 

DUYURU

Facebook Twitter Google Plus
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.