T.C. KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

Luca Eğitim Semineri Düzenlendi

02/05/2019 10:00:52 - 02/05/2019 10:14:20 - 9301 Okunma

Meslek Yüksekokulumuz Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü tarafından “LUCA Mali Müşavir Paketi” konulu eğitim semineri gerçekleştirildi.

19 Nisan 2019 Cuma günü Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Laboratuvarı'nda 13.30 – 17.30 saatleri arasında düzenlenen seminere; Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Berna DÖMBEKCİ ÖZÇELİK, Öğr. Gör. Fettah KABA ile Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü birinci ve ikinci sınıf öğrencileri katıldı.

Luca Marmara Bölge Eğitim Sorumlusu Ömer Mete BÜLBÜL ve LUCA Marmara Bölge Satış ve Destek Uzmanı Selman UZAN; LUCA yazılım programının muhasebe derslerinde kullanımına ilişkin detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Sunumda LUCA uzmanları; LUCA Yazılım programının web tabanlı yapısı, işleyişi, dönem sonu işlemleri ve E-fatura özelliklerini örneklerle anlatarak, LUCA yazılımının mali müşavirler açısından önemi hakkında bilgi verdiler.

Seminer, soru - cevap kısmı ardından Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Berna DÖMBEKCİ ÖZÇELİK’in LUCA Uzmanı Ömer Mete BÜLBÜL’e;  Öğr. Gör. Fettah KABA'nın da LUCA Uzmanı Selman UZAN'a teşekkür belgesi takdim etmesi ile sona erdi.

luca seminer eğitim

Facebook Twitter Google Plus
1
4
2
3
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.