T.C. KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

2019/2020 Akademik Yılı Oryantasyon Toplantısı

24/09/2019 14:06:20 - 24/09/2019 14:06:20 - 8962 Okunma

     2019-2020 Akademik Yılında Üniversitemizi tercih ederek Meslek Yüksekokulumuz Bölümlerine yerleşen 1. sınıf öğrencilerimizi Üniversite yaşamıyla tanıştırarak bilgilendirmek, öğrencilerimizin Üniversite yaşamına uyum sürecini kolaylaştırmak, öğrenim görecek oldukları bölüm hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak, akademik ve idari kadro ile tanışmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen kurumsal oryantasyon toplantısı 19 Eylül 2019 tarihinde 15.30-17.00 saatleri arasında İlahiyat Fakültesi Hızırbey Salonunda gerçekleştirildi.

    Meslek Yüksekokulumuz Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Yasemin BİLİR toplantının açılışında "ailemize hoşgeldiniz" diyerek yeni kayıt yaptıran öğrencilere 2019-2020 eğitim öğretim yılında başarılar diledi. Dış Ticaret Bölümü Öğretim Görevlisi Sinem KALENDER'in üniversitemiz ve meslek yüksekokulumuz yönetim kadrosu, okul bünyesinde yer alan bölümler, sınav ve not sistemi,staj ve danışmanlıklar hakkında bilgler verdi.

   Üniversitemiz Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Ömer KIRMACI, uzaktan eğitim portalı ve canlı sınıf katılım politikası hakkında öğrencilerimize önemli bilgiler aktardı. Yapmış olduğu sunumda uzaktan öğretim ile alınan Türk Dili, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi, Temel Bilgi Teknolojileri ve İngilizce derslerinin ders ve sınav esaslarına değinen KIRMACI, Üniversitemiz öğrencilerine daha kaliteli bir eğitim vermek adına daima çabalayacaklarını ifade etti.

    Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Şube Müdürü Zerrin MERAL, Bologna Koordinatörlüğü görevlisi Öğr. Gör. Dr. Mehmet Fatih ÇÖMLEKÇİ,Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığından Ant.Hasan KIRNAZ, Erasmus Koodinatörlüğü Öğr. Gör. Rüveyda ÖZTÜRK BAŞOL,Kariyer Merkezi Öğr. Gör. Sibel EVREN, Farabi Koordinatörlüğünden Bilg. İşletmeni Eren ODABAŞ birimleri ile ilgili sunumlarının ardından öğrencilerden gelen soruları cevaplandırdı.

    Öğrencilerin sorularının cevaplandırılmasının ardından çekilen fotoğraflarla eğitim toplantısı sona erdi.

2019 ORYANTASYON

Facebook Twitter Google Plus
ORY1
ORY6
ORY2
ORY3
ORY4
ORY5
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.