8 Mart 2022 Salı günü "Bir Mezunumuzun Akademik Kariyer Yolculuğu" isimli etkinlikte Yönetim ve Organizasyon bölümü öğrencilerimizi, İşletme programımızdan mezun öğrencimiz Onur Saruhan ile biraraya getirdik. İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalında doktora yapan öğrencimiz eğitim hayatı ile ilgili tecrübelerini öğrencilerimiz ile paylaştı, kariyer planlamaları ile ilgili önerilerde bulundu.
11.kariyer günleri